Tiimi

Andrus Vare

Perustaja, Hallituksen puheenjohtaja

andrus.vare@saunum.com

Liis Kivi

Tuotanto ja hankintajohtaja

liis.kivi@saunum.com

Meelis Unt

Tuotepäällikkö

meelis.unt@saunum.com

Fred Piirimäe

Myyntipäällikkö – eurooppa

fred@saunum.com

Ahti Mägi

Asennus- ja Laatupäällikkö

ahti.magi@saunum.com

Mirjam Lindal

Talousjohtaja

mirjam.lindal@saunum.com

Jakob Kross

Ladu ja väljastus

jakob.kross@saunum.com

Henri Lindal

Toimitusjohtaja

henri.lindal@saunum.com

Ardi Lippur

Tuotekehitys ja -laatujohtaja

ardi.lippur@saunum.com

Rannar Pärn

Tuotepäällikkö

rannar.parn@saunum.com

Meelis Ruustalu

Myyntipäällikkö – Venäjä, Viro

meelis.ruustalu@saunum.com

Valdo-Kristo Vimmsaare

Myyntipäällikkö – Suomi, Viro

valdo.vimmsaare@saunum.com

Gunnar Viese

Turundus

marketing@saunum.com